Kamaser Endüstriyel Global Çözüm Ortağınız

KURUMSAL GLOBAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

KAMASER Endüstriyel Tesislerin hafriyat, alt yapı, betonarme yapıları , borulama ,havalandırma ,çelik yapılar ,makina mekanik uygulamalar gibi bir çok alanda yurt içi ve yurt dışı projelerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm projelerde en hızlı ve pratik uygulama sistemimiz ile sizlerleyiz.

Çözüm Ortağınız Olarak .

  1. Misyon Ve Vizyonunuza Uygun Olan Partneriniz.
  2. Çevreye Duyarlı İş Güvenliği Ve İşçi Sağlığına Ön Planda Tutan
  3. Kaliteli , Pratik ,Sistematik Çalışan Profesyonel Ekibimizle Sizlerleyiz..
Uzmanlık alanımız olan Çimento , Gübre , Rafinery ,Liman ,Tahıl Taşıma , Arıtma tesisleri ,gibi bir çok alanda partneri olduğumuz firmaları dışardan deestekleme ve güçlü ortağı olan Kamaser sizlerle daha emin ve güvende projelerle daha iyi çalışma ve daha iyi projelere dileği ile. .

Endüstriyel Tesisleri alanında ülke içinde ve yurt dışında çimento fabrikası ekipmanları alanında gerek kendi imalatı gerekse yurt dışı temini çalışmaları sürdürmektedir.Çimento fabrikalarının kurulum , devreye alma, revziyon, tadilat ve işletme danışmanlığı hizmetlerimiz içerisindedir. Gerek çelik yapılar gerekse makina mekanik alanında çimento fabrikalarının tüm ihtiyaçlarını firmamız başarılı ekiplerince tamamlanmaktadır.Bizim işimiz endüstriyel tesisler , uzmanlık alanımız çimento fabrikaları.