../

Kamaser Endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan makina ve ekipmanları mühendislik kadrosu ile birlikte piyasa koşullarının gerektirdiği kalitede üretmektedir.Hizmet alanlarımızın başında çimento endüstrisi , maden endüstrisi, liman endüstrisi, kağıt ve cam endüstrileri bulunmaktadır.Her türlü makina imalatı ile sınırsız hizmet sunmak adına sürdürdüğümüz çalışmalarımız her geçen gün yeni ve farklı makina üretimlerimizle çeşitliliğini sürdürmektedir.
İmalatlarımız;
TAŞIYICI SİSTEMLER

Konveyör Bant , /Lasitik bantlar, Ekipmanları (Konveyör ( Taşıyıcı ) Bant Bayiiliğimiz vardır. )
İstasyon : (İstenilen ölçüye göre imalat yapılır.)
Bant Rulosu Her türlü projeye uygun taşıyıcı bant konveyörü ekipmanlarını temin etmekteyiz.
Her Tip Redüktör Temini.

.


KAMASER ÇELİK YAPILAR GALERY 1

KAMASER  endüstriyel Tesislerin çelik konstrüksüyon çalışmalarını projeye uygun imalat,montaj demontaj revizyon kapasite artırım çalışmaları KAMASER endüstriyel tarafından yapılmaktadır.

KAMASER MAKİNA MEKANİK GALERY 1

Her türlü projeye uygun olarak doğrudan tedariğini etmiş bulunduğumuz elemanlardan oluşan projeye göre imalat yaptığımız gibi yapma kolon ve kirişlerden oluşan projelere imza atmış bulunmaktayız. .

KAMASER İNŞAAT GRUBU GALERY 1

KAMASER, Endüstriyel Tesislerin Zaman İçerisinde Meydana Gelen kapasite artırımı ,yeni projeler, revizyon ve kapasite artırımına kadar her türlü projeye uygun imalat montaj revizyon ve kalite departmanları alanlarında hizmet vermekteyiz..