../
KAMASER, Kuruluşumuzun Başlangıcından Bugüne Kadar Çimento Fabrikaları ve Gübre Fabrikalarının Kuruluş Devreye Alma Hizmletlerini Sunduğumuz Gibi Liman Hizmetleri Ve Depolama aynı zamanda Taşıma Hizmetlerinide Üstlenmekteyiz. Ship loader,Starmajor,pnömatik gemi yükleme ve stokholler arasında malzeme depolama ve taşıma sistemleri kurmaktadır..
Konveyor bant sistemleri , helezonlar,elevatörler,çimento ve farin değirmen binalarına ait siklon bunker ,gaz proses bosuları torbalı filtre imalatı,pan konveyörler,transfer kuleleri , firmamız tarafından imalatları yapılıp montajı projeye uygun olarak yapılmaktadır.
Günümüz piyasa şartlarına bağlı olarak liman hizmetleri, gübre ve tahıl depolama hizmetlerini yatay ve dikey stoklama ve buna bağlı olarak her türlü makina mekanik imalat montaj çalışmamarını KAMASER endüstriyel tarafından başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.
Yatay ve dikey silolarda her türlü ürünü her yerden bir çok metotla güvenli bir şekilde depoladık.Bu ürünlerin logistik sistemlere hazırlanmasını kolaylaştırdık.


KAMASER MAKİNA VE MEKANİK GALERY 1

KAMASER endüstriyel anahtar teslim çimento fabrikası ,Liman ve gübre fabrikalarında uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir..

KAMASER MAKİNA VE MEKANİK GALERY 2

Endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan base palte, ankraj ,değirmen yatakları ve muhafazaları gibi temel proje elemanları yanı sıra her türlü sarf malzemesi firmamızın bayiliğini yapmış olduğu bir çok kalemde elemanlar mevcuttur. .

KAMASER MAKİNA VE MEKANİK GALERY 3

KAMASER, Endüstriyel bunker ,siklon ,elevatör, gas boruları , filtre, hücre tekeri, kompansatör, klepeler, taşıma sistemleri gibi her türlü imalatı uzman kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz..