../
KAMASER ENDÜSTRİYEL Seramik ve Cam sanayi,Demir Çelik Endüstrisi,Petro kimya Sanayi,Kireç Fabrikaları,Rafinery ,Termik Santralleri, Çimento Fabrikaları'nda Döner Fırın , siklon, Bunker iç refrakter ve densit malzeme bayisi olup isteğe bağlı olarak uygulama ve revizyon çalışmalarınıda yapmaktadır.
Kamaser Endüstriyel , Ateşe Dayanıklı yüzeyler elde etmek ve maksimum verim elde etmek adına kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliği beraberinde yürütmektedir.
Kamaser endüstriyel çelik konstrüksüyon, makina ,mekanik,havalandırma,betonarme alanlarında hizmet verdiği gibi tecrübesini danışmanlık ve süpervizörlük alanlarındada paylaşmaktadır.
Kamaser endüstriyel siklon, bunker, kopmansatör,seperatör, değirmen muhafaza,klapeler, shutlar, lastik bantlar, helezonlar, havalı bantlart, toz toplama ve taşıma sistemleri gibi imalatları kendi imalat atelyesinde yapmaktadır.
KAMASER endüstri çimento fabrikalarında kullanılan gaz kanallarının izolasyon ve montajınıda yapmaktadır.
Bayisi olduğu Konveyör Lastik bantlar ve rulo ve diğer tüm ekipmanlarının tedarikçisi olarak başarılı bir malzeme temini sunmaktadır.
KAMASER Endüstri Bunker ve siklon ve fırının, iç densit ve refrakter çalışmalarını bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosu ile başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Brown Fused Alumina

Calcined Alumina

Fused Mullite

Fused Spinel

Tabular Alumina

White Fused Alumina

CALCINED BAUXITE

FLAKE GRAPHITE