../

KAMASER ENDÜSTRİYEL

Kamaser; endüstriyel tesislerin imalat , montaj , revizyon alanlarında çözüm ortağı olmayı kendisine referans edinmiştir.
    Değişen Piyasa Şartlarına bağlı olarak Çimento Fabrikaları, Demir Cevheri Fabrikaları , Fosfat Ve Üre Tesislerinde imalat montaj ve revizyon işlerinde görev almıştır.
Endüstriyel tesis projelerinde üniteleri devreye alma sürecine kadar gücümüz ve bilgimiz nispetinde müşterilerimizin bize verdiği tüm görevleri yerine getirdik ve tecrübeler kazandık.
    Endüstriyel Tesislerin İhtiyacı olan çelik konstrüksüyon, Siklon ,bunker, Lastik Bantlar, Havalı Bantlar , Toz boruları , havalandırma sistemleri ,teleskobik bantlar, paketleme üniteleri ,değirmenler ,seperatörler ve gaz borularının imalat, projelendirme , montaj ve revizyon çalışmalarında bulunduk.
İş tecrübemizi ve kaliteli çalışanlarımız ile İşverenin talebi doğrultusunda tüm çalışmaları ciddiyetle tamamlamayı ödev bildik ve bunu siz değerli müşterilemize sunmaktan gurur duyduk.
     Mevcut Tesisin yüksek verimli çalışması ve yarılanma ömrünü tamamlamış makine ve konstrüktif elemenlarının revizyonu , ek ünitelerin yapılması ve devreye almasına kadar işverenimizi hiçbir konuda yalnız bırakmıyoruz.
    HES santrallerinde Cebri Borularda, Genleşme Contaları ve kütle beton gömülü elemanların imalatında hes hidromekanik tezhizat tedariğinde imalat ve montajında talep edilen tüm çalışmalara bu alanda hizmet veren ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz.
    Liman hizmetleri alanlarında birden fazla limanın ihtiyacı olan ship loader , starmajor, pnömatik makinalar , lastik bantlar, gibi tüm depolama ve taşıma sistemlerinde hizmet vermekteyiz. Kolonsuz geniş açıklıklı hangar yapılarında biz kendi alanımızda çok kaliteli bir ürünü kullanmaktayız.Tamamı yerli üretim olan üniform galvanizli elemanlardan kurulan sistemin türkiye temsilciliğini yapmaktayız.


ÇELİK YAPILAR


Çimento ve Maden Stokholleri
Endüstriyel Tesis Çelik Yapıları
Çelik Katlı Sistemler
Hangar Tipi Yapılar
Tonoz Tipi Yapılar
Yapma Kolon Kiriş tipi Sistemler
Tahıl Ve Gübre Stokholleri
Uzay Asma Tavan Sistemleri

Makina Ve Mekanik Grubu

Taşıma Sitemleri
Bunkerler
Siklonlar
Lastik Bantlar
Dik Değirmenler (valsli) kurulumu devreye alma ve bakım uygulamaları
Yatık Değirmenler (bilyalı) kurulumu devreye alma ve bakım uygulamaları
Havalı Bantlar imalat ve montajı
Elevatör imalat ve montajı.
Tahrik Gergi Tamburları imalat ve montajı
Schenk ve Lotcell montajı
Seperatörler imalat montaj ve devreye alma
Filtre imalat ve monrajı
Helezon imalat ve montajı
Starmajor ve Ship loader imalat ve tedariği
Pnömatik Emiciler ve Konveyör Taşıyıcılar
Makina Bakım Revizyon uygulamaları

BETONARME YAPILAR VE ALT YAPI SİSTEMLERLİ

Endüstriyel Tesis Betonarme yapılar
İstinat Duvarları
Alt yapı temiz , pis su borulama sistemleri
Yönetim Binaları

Endüstriyel Tesis Revizyonları

Günümüz teknololisine uygun olarak yeniden inşaa edilecek tesislerin montaj demontaj uygulamaların yanısıra mevcut tesiste revizyon ve bakım ugulamalarınızıda yapmaktayız.

İZOLASYON VE YALITIM SİSTEMLERİ

Zengin ürün gamımız ile müşterilerimize uzun ömürlü sağlıklı ve ekonomik yalıtım çözümleri adına hizmet sunmaktayız.

ÇELİK KONSTRÜKSÜYON VE METAL İŞLERİ

İkitelli organize sanayi bölgesinde imalat atelyemizde çelik ve metal sanayisine uygun olarak çalışmalarımız sürdürmekteyiz.

HAVALANDIRMA VE TESİSAT GRUBU

Havalandırma sistemleri
Temiz ve Pis su Tesisatları
Yangın Tesisatları
Doğalgaz Tesisatları

KAMASER ÇELİK YAPILAR GALERY 1

KAMASER  endüstriyel Tesislerin çelik konstrüksüyon çalışmalarını projeye uygun imalat,montaj demontaj revizyon kapasite artırım çalışmaları KAMASER endüstriyel tarafından yapılmaktadır.

KAMASER ÇELİK YAPILAR GALERY 2

Her türlü projeye uygun olarak doğrudan tedariğini etmiş bulunduğumuz elemanlardan oluşan projeye göre imalat yaptığımız gibi yapma kolon ve kirişlerden oluşan projelere imza atmış bulunmaktayız. .

KAMASER ÇELİK YAPILAR GALERY 3

KAMASER, Endüstriyel Tesislerin Zaman İçerisinde Meydana Gelen kapasite artırımı ,yeni projeler, revizyon ve kapasite artırımına kadar her türlü projeye uygun imalat montaj revizyon ve kalite departmanları alanlarında hizmet vermekteyiz..