../
Endüstriyel Tesislerin talep etmiş olduğu her türlü betonarme yapıyı bünyemizdeki ekiplerimizle tamamlamaktayız.Endüstriyel tesislerin bünyesinde bulunan birçok tesisin betonarme bölümlerini başarılı bir çalışma ile tamamlamaktayız.Sırasıyla oteller ,saç işleme fabrikaları, kalsit ve döküm fabrikaları, çimento fabrikaları, üre ve fosfat tesisleri ve tahıl taşıma ve stokhollerini anahtar teslim uygulamalarını tamamlamış bulunmaktayız.

İstinat duvarları, betonare temeller , idare binaları, kompozit çalışan beton çelik yapılar , tüneller, galeriler, kanallar , ankraj soketleri, kendi içinde hassasiyet gerektiren saha betonları ve sanat yapıları tarafımızca yapılmaktadır.
Fırın , Farin Değirmeni temelleri, siklon Be bunker Binaları , Lastik Bant Rampaları Proje dahilinde istenilen her türlü proje uzman kadromuz ile titizlikle yapılmaktadır.


KAMASER İNŞAAT VE ALT YAPI GALERY 1

KAMASER  endüstriyel Tesislerin çelik konstrüksüyon çalışmalarını projeye uygun imalat,montaj demontaj revizyon kapasite artırım çalışmaları KAMASER endüstriyel tarafından yapılmaktadır.

KAMASER İNŞAAT VE ALT YAPI GALERY 2

Her türlü projeye uygun olarak doğrudan tedariğini etmiş bulunduğumuz elemanlardan oluşan projeye göre imalat yaptığımız gibi yapma kolon ve kirişlerden oluşan projelere imza atmış bulunmaktayız. .

KAMASER İNŞAAT VE ALT YAPI GALERY 3

KAMASER, Endüstriyel Tesislerin Zaman İçerisinde Meydana Gelen kapasite artırımı ,yeni projeler, revizyon ve kapasite artırımına kadar her türlü projeye uygun imalat montaj revizyon ve kalite departmanları alanlarında hizmet vermekteyiz..

bing