../
KAMASER ENDÜSTRİYEL endüstriyel tesislerin anahtar teslim sürecinde kırıcıdan ,paketleme ünitesine kadar her ünite hakkında tecrübe sahibidir. İmalat ,montaj ,demontaj , revizyon ,kapasite artırımı gibi hizmetleri sunmaktayız.
Kamaser endüstriyel çelik konstrüksüyon, makina ,mekanik,havalandırma,betonarme alanlarında hizmet verdiği gibi tecrübesini danışmanlık ve süpervizörlük alanlarındada paylaşmaktadır.
Kamaser endüstriyel siklon, bunker, kopmansatör,seperatör, değirmen muhafaza,klapeler, shutlar, lastik bantlar, helezonlar, havalı bantlart, toz toplama ve taşıma sistemleri gibi imalatları kendi imalat atelyesinde yapmaktadır.
KAMASER endüstri çimento fabrikalarında kullanılan gaz kanallarının izolasyon ve montajınıda yapmaktadır.
Bayisi olduğu Konveyör Lastik bantlar ve rulo ve diğer tüm ekipmanlarının tedarikçisi olarak başarılı bir malzeme temini sunmaktadır.
KAMASER Endüstri Bunker ve siklon ve fırının, iç densit ve refrakter çalışmalarını bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosu ile başarılı çalışmalar yapmaktadır.
Endüstriyel Tesislerin kurum ,devreye alma sürecinde her türlü çelik konstrüksüyon, makine ve mekanik imalat ,montaj, demontaj ,revizyon ve bakım çalışmaları KAMASER Endüstriyel Tarafından yapılmaktadır.Çimento Fabrikası,Demir çelik ,Kimya ,Cam ve Seramik Endüstriyel Tesislerinde Tecrübesini Uzman Kadrosu İle Sürdürmektedir.

Ürün Adı

Ürün Adı

Ürün Adı

Ürün Adı

Ürün Adı

Ürün Adı

Ürün Adı

Ürün Adı