../
KAMASER ,Endüstriyel Tesislerin Çelik yapılarını kalite , standartlara uygun olarak imalat , montaj çalışmalarını uzman mühendislik kadromuz ile sürdürmekteyiz.Mevcut yapıların çelik konstrüksüyon imalatının dışında revizyon , demontaj ve ilave kapasite artırımı çalışmalarını yapmaktayız.Çimento fabrikaları, gübre fabrikaları, liman endüstrisi, Tüneller, güçlendirme Projeleri, Cam,Şeker Fabrikaları , ve değişen piyasa koşullarına bağlı olarak talep edilen her projede KAMASER ENDÜSTRİYEL proje ortağınız olmaya devam edecektir...
Endüstriyel Tesislerin talep etmiş olduğu her türlü çelik yapıyı imalat ve montaj aşamasını tamamlamaktayız.2005 yılında başladığımız çelik konstrüksüyon sektörüne birçok yapıyı kazandırmış bulunmaktayız.Sırasıyla oteller ,saç işleme fabrikaları, kalsit ve döküm fabrikaları, çimento fabrikaları, üre ve fosfat tesisleri ve tahıl taşıma ve stokhollerini anahtar teslim uygulamalarını tamamlamış bulunmaktayız.


KAMASER ÇELİK YAPILAR GALERY 1

KAMASER  endüstriyel Tesislerin çelik konstrüksüyon çalışmalarını projeye uygun imalat,montaj demontaj revizyon kapasite artırım çalışmaları KAMASER endüstriyel tarafından yapılmaktadır.

KAMASER ÇELİK YAPILAR GALERY 2

Her türlü projeye uygun olarak doğrudan tedariğini etmiş bulunduğumuz elemanlardan oluşan projeye göre imalat yaptığımız gibi yapma kolon ve kirişlerden oluşan projelere imza atmış bulunmaktayız. .

KAMASER ÇELİK YAPILAR GALERY 3

KAMASER, Endüstriyel Tesislerin Zaman İçerisinde Meydana Gelen kapasite artırımı ,yeni projeler, revizyon ve kapasite artırımına kadar her türlü projeye uygun imalat montaj revizyon ve kalite departmanları alanlarında hizmet vermekteyiz..